Coaching indywidualny

Grupa -"Menadżerki 2009"

Często spotykam kobiety, które są bardzo aktywne, ciągle pracują nad własnym rozwojem i poszerzeniem swoich umiejętności, mają olbrzymi potencjał intelektualny.
Jednocześnie odczuwają one duży dyskomfort w swojej pracy wynikający z braku możliwości pełnego wykorzystania własnych umiejętności w ramach zadań, jakie stawia przed nimi firma.
Zwykle mają za sobą doświadczenia dużego oporu w organizacji przed przekazaniem im bardziej odpowiedzialnego, samodzielnego stanowiska.
Część z nich, bardziej niecierpliwych, decyduje się na podjęcie próby pełnej samodzielności i buduje własne firmy.
Ale czy to jest jedyne rozwiązanie?
trening menagera

Jak znaleĽć równowagę między karierą zawodową, własnymi ambicjami i możliwościami, nie zaniedbując przy tym życia osobistego?
Jeśli zadajesz sobie takie i podobne pytania, a problemy przeze mnie zaadresowane wydają Ci się bliskie, zapraszam Cię do wzięcia udziału w grupie coachingowej "Menadżerki 2009", która rozpocznie pracę 4 stycznia 2009 r, godz.19.00*.

Każda sesja coachingowa będzie dla Ciebie okazją do poszukania odpowiedzi na pytania, które w tej chwili  wydają Ci się drugoplanowe, ale często zakłócają ci  pracę w najmniej oczekiwanych momentach.

Wspólnie rozpoczniemy proces coachingu i wykorzystując dynamikę grupy, będziemy realizować najważniejszy cel coachingu czyli uzyskanie trwałej ZMIANY postawy i zachowania. Coaching to proces interaktywny wspierający proces rozwoju osób coachowanych, prowadzący do osiągania lepszych rezultatów i większej satysfakcji z własnych działań.

Koszt udziału w grupie coachingowej "Menedżerki inaczej" wynosi 150 zł za osobę/sesję, przy czym zgodnie z tradycją ZMIANy, grupy styczniowe objęte są specjalną promocją w wysokości 30% rabatu. Sesje coachingowe będą odbywać się w siedzibie firmy "ZMIANA", raz na dwa tygodnie. Ilość osób w grupie - maksimum 6.

Jeśli decydujesz się na udział w tej grupie proszę o przysłanie krótkiego maila potwierdzającego, najpóźniej do dnia 1 grudnia.
wróć